Ogłoszenia duszpasterskie

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
19 września 2021

  1. Dziś Dzień Środków Społecznego Przekazu. Módlmy się za tych, którzy są odpowiedzialni za przekaz prawdy i faktów.
  2. W czwartek wspomnienie świętego Ojca Pio, czciciela Najświętszej Eucharystii i Matki Bożej, niezwykłego charyzmatu. Tego dnia chcemy wyrazić wdzięczność wszystkim pochylającym się nad ludźmi chorymi i potrzebującymi. Dziękujemy pracownikom naszego Parafialnego Koła Caritas oraz wolontariuszom posługującym na ZOL-U w naszym szpitalu, za wiarę, samarytańską posługę, często praktykowaną w cichości i pokorze, a tak bardzo potrzebną. Niech miłosierny Bóg darzy was swoją opieką i błogosławieństwem.
  3. W środę o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z rozważaniem Pisma Świętego i nabożeństwem do świętego Józefa
  4. Za tydzień w niedzielę po Mszy Świętej odprawianej o godz. 16.00 spotkanie młodzieży pragnącej przystąpić do sakramentu bierzmowania w salce parafialnej.
  5. Również za tydzień ostatnia niedziela miesiąca. O godz. 18.00 Msza Święta Zbiorowa. Imiona zmarłych w miesiącu wrześniu któregokolwiek roku można podać w zakrystii.
  6. Do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” i nowy „Biuletyn Parafialny Basilica Nostra”.
  7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.