Intencje mszalne

NIEDZIELA – 18 kwietnia – III NIEDZIELA WIELKANOCNA B
8:00 śp. Władysław, Genowefa, Benedykt, Wiesław Potrzebowscy
9:30 śp. Adrian Sapieżyński – 12 rocz. śm.
9.30 śp. Bogusław Krawiś – 4 rocz. śm. i zmarli z rodziny
11:00 śp. Jan, Janina Kądziela
11:00 śp. Edward Suczyk – 2 rocz. śm.
12:15 Dziękczynna w 5 rocz. urodzin Weroniki o bł. Boże, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla niej i rodziców
16:00 śp. Leokadia Zapotoczna i zmarłych z rodziny
18:00 O błogosławieństwo Boże dla Piotra Stankiewicza

PONIEDZIAŁEK – 19 kwietnia – III tydzień Okresu Wielkanocnego
8:00 śp. Rafał Jędrzejewski 30 dzień po pogrzebie
18:00 śp. Rozalia – 5 rocz. śm., Sylwester Kulas, Agnieszka i Andrzej Piwowar
18:00 Dziękczynna z okazji 22 rocz. urodzin Kamili z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla niej, siostry i rodziców

WTOREK – 20 kwietnia – Wtorek III tygodnia Okresu Wielkanocnego
8:00 śp. Jadwiga Kulikowicz 30 dzień po pogrzebie
18:00 śp. Fela, Feliks, Zenon
18:00 śp. Feliks Walentukiewicz – 23 rocz. śm., Adela

ŚRODA – 21 kwietnia – Środa III tygodnia Okresu Wielkanocnego
8:00 śp. Wacław Trąbaczyk 30 dzień po pogrzebie
18:00 śp. Józefa (K) – 29 rocz. śm., Stanisław, Teresa, Krystyna, Czesława (K), Jadwiga, Zofia, Kazimierz i zmarli z rodz. Kozłowskich, Wiesław Siejk

CZWARTEK – 22 kwietnia – Czwartek III tygodnia Okresu Wielkanocnego
8:00 śp. Mariusz Kozak – 20 rocz. śm.
18:00 śp. Zofia Jędrzejczak – 15 rocz. śm.
18:00 śp. Wojciech Gursztyn

PIĄTEK – 23 kwietnia – UROCZYSTOŚĆ ŚW. WOJCIECHA, BISKUPA I MĘCZENNIKA, GŁÓWNEGO PATRONA POLSKI
8:00 śp. Wojciech Gąsiewski
18:00 śp. Maciej Piotrowski – 45 rocz. śm.
18:00 Dziękczynna w 70 rocz. urodzin Włodzimierza

SOBOTA – 24 kwietnia – Sobota III tygodnia Okresu Wielkanocnego
8:00 śp. Mirosław Maculewicz
18:00 O bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Janiny i Jana w 41 rocz. ślubu Ogińskich ich dzieci i wnucząt
18:00 Maturzyści 3 B

NIEDZIELA – 25 kwietnia – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA B
8:00 śp. Waleria, Antoni Gałka
9:30 śp. Andrzej Kowalski – 5 rocz. śm.
9.30 śp. Jadwiga, Henryk Tatarczuk i zmarli z rodziny
11:00 śp. Tadeusz Nosowicz i zmarli z rodziny
12:15 Dziękczynna w 35 rocz. ślubu Elżbiety i Tomasza, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i łaski Boże oraz opiekę Maryi na dalsze lata życia
16:00 śp. Wiktor Sielicki, Regina Wiśniewska
18:00 MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA